• آی تی گویا

  • سینمای آموزشی

دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

آنچه که باید دید

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

آموزش مقدماتی تا پیشرفته تسلط بر فتوشاپ

Adobe Photoshop بدون شک قدرتمندترین و محبوب‌ترین نرم افزار حرفه‌ای ویرایش عکس، ساخت مدل‌های سه بعدی، طراحی و نقاشی است که بیش از ۲۵ سال از ارائه اولین نسخه آن می‌گذرد و مرتباً با ویژگی‌های جدید به روز می‌شود. فتوشاپ سی‌سی (CC) یا همان فتوشاپ ابری (Creative Cloud)، ده‌ها تفاوت مهم با نسخه‌های قبلی فتوشاپ دارد و علاوه بر این امکان فراهم سازی امکانات و رفع مشکلات با سرعت خیلی بالا برای برنامه نویس‌های ادوبی وجود دارد. دراین نرم افزار امکانات جدیدی چون بهبود نقاشی سه بعدی، ابزارهای کامل‌تری برای ویرایش تصویر، ابزارهای انتخاب تصویر بهتر، بزرگنمایی عکس با کمترین افت کیفیت، یک ابزار بسیار کاربردی برای کاهش لرزش دوربین و بسیاری ویژگی‌های جدید دیگر قرار داده شده است.
در دوره آموزشی Udemy Photoshop Master Course: From Beginner to Photoshop Pro با آموزش مقدماتی تا پیشرفته تسلط بر فتوشاپ اشنا خواهید شد.

سرفصل های دوره آموزشی Udemy Photoshop Master Course: From Beginner to Photoshop Pro:
– مقدمه دوره – یادداشت خوش آمدگویی
– رابط کاربری فتوشاپ و فضای کاری – برای مبتدیان
– ابزارهای مهم فتوشاپ – برای مبتدیان
– کلاس روتوش – دوره روتوش پرتره فتوشاپ
– سخنرانی های پاداش

New Classes Updated 30 October 2019

All Photoshop Work files (PSD Files) are available under the resource section.

Over 100 Photoshop Lessons “Making Photoshop Fun & Easy”

No Prior Photoshop knowledge needed “Guaranteed”

Full lifetime access to the complete course

Over 40 Bonus lessons towards the end of the course.

My approach is:

One thing I have learned through all the years of working with Photoshop is that knowing and understanding the basics of the program are just as fundamental as the heavier and trickier techniques when it comes to honing your craft.

This in-depth course is multifaceted. We start by going through the basics of Photoshop.

A step-by-step guide on every single tool and its function(s). After we’ve established the basics, we can now build on our foundation. The next part of the course we head into the first Photoshop lectures. From here the following lectures will deal with the more advanced techniques to really improve your Photoshop skills and the pace at which you work.

I have several bonus lectures in between that focus on photoshop, tips & tricks. These focus a lot on the specific image setups I used to achieve the desired result on the image, e.g. camera settings, techniques, distance from the subject and much more.

Course content:
– Course Introduction – Welcoming Note
– Photoshop Interface & Workspace – For Beginners
– Important Photoshop Tools – For Beginners
– Retouching Class – Photoshop Portrait Retouching Course
– Bonus Lectures


لینک های دانلود
راهنمای دانلود

برای دانلود گروهی، تمامی لینک ها را انتخاب کنید و در نرم افزار مدیریت دانلود خود وارد کنید سپس دانلود را آغاز کنید.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً IDM استفاده کنید
در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
فایل های بسیار حجیم برای سهولت دریافت به چند بخش تقسیم بندی شده اند. پس از دانلود تمامی بخش ها، همگی را درون یک پوشه قرار داده و با استفاده از نرم افزار هایی همچون winrar اقدام به بازگشایی آن ها از اولین فایل نمائید.
با Extract نمودن فایل قسمت اول، قسمت های بعدی به صورت خودکار شناخته می شوند و یک به یک از حالت فشرده خارج شده و در نهایت فایل کامل را تشکیل می دهند.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید
دقت کنید در هنگام بازگشایی بر روی کدام یک از قسمت ها پیغام خطای CRC داده می شود سپس برای دانلود مجدد فقط همان قسمتی که خراب دانلود شده است را دانلود نمائید.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.itgoya.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.