• آی تی گویا

  • منبع فیلم های آموزشی

چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹

آنچه که باید دید

آموزش کامل طراحی اپ موبایل

از آنجا که در عصر کنونی موبایل ها نقش کلیدی در زندگی افراد بازی می کنند و حتی تبدیل به یک عضو جدا نشدنی هر شخصی شده اند، لذا نمی توان از فضای ایجاد شده برای بهره برداری از این فرصت و طراحی اپلیکیشن موبایل غافل ماند.

چرا که اپلیکیشن های موبایل به منظور تسهیل کلیه اموری که انسان ها به طور روزمره با آن ها درگیر هستند شتافته اند. با توجه به بازار رقابتی امروزه، هر کسب و کاری که به فکر پویایی و به روز بودن باشد، نیازمند طراحی سایت یا طراحی اپلیکیشن موبایل برای حرفه و کسب و کار خود می باشد تا بتواند در بازار دیجیتال از سایر رقبای خود پیشی بگیرد.

در بازاریابی اینترنتی این یک امر مشخص است که هر کسب و کاری در حوزه ای پیشگام باشد می تواند از مزیت رقابتی پیشرو بودن درکسب و کار استفاده و سهم خوبی از بازار را کسب نماید.

در دوره آموزشی Packt The Complete Guide to Designing a Mobile App با آموزش کامل طراحی اپ موبایل اشنا خواهید شد.

سرفصل های دوره آموزشی Packt The Complete Guide to Designing a Mobile App:
۱ خوش آمدید
۲ مبانی طراحی
۳ کشف به ایده جامد
۴ معماری اطلاعات، استخوان برنامه شما
۵ سبک
۶ مؤلفه و الگوی
۷ آن را با هم جمع کنید
۸ طراحی با طرح
۹ یک کلون اینستاگرام طراحی کنید
۱۰ برنامه تحویل غذا را طراحی کنید
۱۱ یک برنامه رزرو استودیو طراحی کنید
۱۲ ابزار نمونه سازی
۱۳ صدا ، AR و بازی
۱۴ منابع و نتیجه گیری

Many fantastic apps never attract a big audience, and one key reason for that is that they’re poorly designed. There’s a big difference between building an app and designing it; it’s the difference between an app that works perfectly, looks fantastic, and does exactly what it promises, and one that doesn’t. The more design work you put into your app, the more successful your app will be.

In this course, you’ll get a brief overview of design principles, before getting into the how-to and learning by doing, with regular exercises and challenges to test and cement your learning.

Table of Contents:
۱ Welcome
۲ Design Basics
۳ Discovery to Solid Idea
۴ Information Architecture, the bones of your app
۵ Style
۶ Components & Patterns
۷ Bring it Together
۸ Design with Sketch
۹ Design an Instagram Clone
۱۰ Design a Food Delivery App
۱۱ Design a Studio Booking App
۱۲ Prototyping Tools
۱۳ Voice, AR, & Gaming
۱۴ Resources & Conclusion


لینک های دانلود
راهنمای دانلود

برای دانلود گروهی، تمامی لینک ها را انتخاب کنید و در نرم افزار مدیریت دانلود خود وارد کنید سپس دانلود را آغاز کنید.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً IDM استفاده کنید
در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
فایل های بسیار حجیم برای سهولت دریافت به چند بخش تقسیم بندی شده اند. پس از دانلود تمامی بخش ها، همگی را درون یک پوشه قرار داده و با استفاده از نرم افزار هایی همچون winrar اقدام به بازگشایی آن ها از اولین فایل نمائید.
با Extract نمودن فایل قسمت اول، قسمت های بعدی به صورت خودکار شناخته می شوند و یک به یک از حالت فشرده خارج شده و در نهایت فایل کامل را تشکیل می دهند.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید
دقت کنید در هنگام بازگشایی بر روی کدام یک از قسمت ها پیغام خطای CRC داده می شود سپس برای دانلود مجدد فقط همان قسمتی که خراب دانلود شده است را دانلود نمائید.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.itgoya.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.