• آی تی گویا

  • منبع فیلم های آموزشی

چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹

آنچه که باید دید

Adobe Illustrator CC یکی دیگر از محصولات شرکت مشهور ادوبی است که نسخه‌ی CC آن منتشر شده است. توسط این نرم افزار کاربران قادر خواهند بود تا به طراحی برداری بر روی تصاویر، فایل‌های تصویری، انیمیشن‌های فلش و سایر منابع چند رسانه‌ای بپردازند. در این نرم افزار از ابزارهای متعددی بهره مند خواهید بود. عملکرد نسخه‌ی جدید این نرم افزار بسیار سریع‌تر از نسخه‌های قبلی است و دارای قابلیت‌هایی چون ابزار رسم بردار پیشرفته، ابزار تایپ لمسی، بسته بندی فایل و بسیاری ویژگی‌های جدید دیگر می‌باشد.
در دوره آموزشی Lynda Illustrator 2020 Essential Training با آموزش نرم افزار ادوبی ایلاستریتور ۲۰۲۰ اشنا خواهید شد.

سرفصل های دوره آموزشی Lynda Illustrator 2020 Essential Training:
– پیمایش رابط Illustrator
– انتخاب
– رسم خطوط و اشکال
– کار با سواچ و سایر ابزارهای رنگی
– ایجاد استروک و پر کردن
– ذخیره انتخاب
– تراز و توزیع اشیاء
– تبدیل اشیاء
– ساخت با مسیرها و شکلهای مرکب
– رسم با ابزارهای قلم، مداد و پاک کن
– ایجاد شیب
– تبدیل آثار هنری به الگوها
– کار با پانل Appearance
– ایجاد و ویرایش نوع
– جاسازی، برش و ردیابی تصاویر
– کار با artboard
– سفارشی سازی Illustrator
– صادرات آثار هنری

Adobe Illustrator is the industry standard in vector drawing—for everything from minimalistic logos to full-blown illustrations. This course teaches core concepts and techniques that can be applied to any workflow, including digital and print publications. Instructor and professional illustrator Tony Harmer explains the essentials of Illustrator 2020, including artboards, workspaces, layers, and shapes. Tony shows how to make selections, draw and build complex shapes using the Illustrator drawing tools, and precisely color artwork with tools like swatches and gradient fills. He also covers how to organize artwork into groups and layers, combine and clean up paths, work with type and effects, leverage CC Libraries, export your work, and much more.

Topics include:
– Navigating the Illustrator interface
– Making selections
– Drawing lines and shapes
– Working with swatches and other color tools
– Creating strokes and fills
– Saving selections
– Aligning and distributing objects
– Transforming objects
– Building with compound paths and shapes
– Drawing with the Pen, Pencil, and Eraser tools
– Creating gradients
– Turning artwork into patterns
– Working with the Appearance panel
– Creating and editing type
– Embedding, cropping, and tracing images
– Working with artboards
– Customizing Illustrator
– Exporting artwork


لینک های دانلود
راهنمای دانلود

برای دانلود گروهی، تمامی لینک ها را انتخاب کنید و در نرم افزار مدیریت دانلود خود وارد کنید سپس دانلود را آغاز کنید.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً IDM استفاده کنید
در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
فایل های بسیار حجیم برای سهولت دریافت به چند بخش تقسیم بندی شده اند. پس از دانلود تمامی بخش ها، همگی را درون یک پوشه قرار داده و با استفاده از نرم افزار هایی همچون winrar اقدام به بازگشایی آن ها از اولین فایل نمائید.
با Extract نمودن فایل قسمت اول، قسمت های بعدی به صورت خودکار شناخته می شوند و یک به یک از حالت فشرده خارج شده و در نهایت فایل کامل را تشکیل می دهند.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید
دقت کنید در هنگام بازگشایی بر روی کدام یک از قسمت ها پیغام خطای CRC داده می شود سپس برای دانلود مجدد فقط همان قسمتی که خراب دانلود شده است را دانلود نمائید.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.itgoya.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.