• آی تی گویا

  • منبع فیلم های آموزشی

چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹

آنچه که باید دید

آموزش طراحی نسل جدید اپ موبایل با آیونیک

با توجه به استفاده ی فراوان از تلفن های همراه هوشمند و فراگیر شدن نرم افزارهای جانبی برای این دستگاه ها، توسعه دهندگان آن ها را نیز بیشتر شده است که بعضی از آن ها با جاوا و بعضی دیگر با فریم ورک های موجود برای این دستگاه ها بازی و برنامه تولید می کنند.

آیونیک یک چارچوبی است برای توسعه ی نرم افزارهای موبایل بدون دانستن جاوا که هدف آن توسعه ی برنامه های ترکیبی از چند زبان مختلف مثل HTML5 ،CSS و جاوا اسکریپت است. آیونیک در زمینه ی طراحی ظاهر برنامه ها به شما کمک می کند به صورتی که به وسیله ی آن می توانید تمام تعاملات کاربر با برنامه خود را ایجاد و مدیریت کنید.

می توان گفت فرم ورک آیونیک شبیه بوت استرپ است با این تفاوت که پشتیبانی آن طیف وسیعی از تلفن های هوشنمد را شامل می شود البته نمی توان این را گفت که شبیه به فریم ورک هایی هست که فقط عمل Responsive کردن را انجام می دهند بلکه اساس آن بر اساس المان ها و لایه هایی است که در طراحی ظاهری برنامه های موبایل iOS و Android استفاده می شود.

در دوره آموزشی Udemy Ionic Master Course – The New Generation of Mobile Apps با آموزش طراحی نسل جدید اپ موبایل با آیونیک اشنا خواهید شد.

سرفصل های دوره آموزشی Udemy Ionic Master Course – The New Generation of Mobile Apps:
– آشنایی با Ionic 2
– تنظیم Ionic 2
– ایجاد و اجرای اولین برنامه Ionic 2 شما
– Ionic 2 Deep Dive – ایجاد برنامه بازگشت به برنامه آینده
– چگونه به راحتی می توانید یک برنامه Ionic 2 را تم کنید
– اجرای برنامه های Ionic 2 در شبیه سازهای اندروید و IOS یا دستگاههای واقعی
– مفاهیم پیمایش در Ionic 2
– طرح بندی در Ionic 2
– لیست ها و داده های از راه دور JSON در Ionic 2
– ذخیره داده ها در پلاگین های Ionic 2 و Cordova
– بسته بندی کنید و بعد به کجا بروید

Ionic, as taught by a native app developer and NOT a web developer! Learn to create cross platform apps.

Think that you need to learn both Java and Swift to make cross platform apps? Well you don’t and I’m here to show you how!

Learn the basic concepts, tools, and functions that you will need to build fully functional iOS and Android apps using Ionic 2 and Javascript / Typescript.

Introduction to Ionic 2-
Setting Up Ionic 2-
Creating and Running Your First Ionic 2 App-
Ionic 2 Deep Dive – Create a Back to the Future App-
How to Easily Theme an Ionic 2 App-
Running Ionic 2 Apps on Android and iOS Simulators or Real Devices-
Navigation Concepts in Ionic 2-
Layouts in Ionic 2-
Lists and Remote JSON Data in Ionic 2-
Saving Data in Ionic 2 and Cordova Plugins-
Wrap Up and Where to Go Next-


لینک های دانلود
راهنمای دانلود

برای دانلود گروهی، تمامی لینک ها را انتخاب کنید و در نرم افزار مدیریت دانلود خود وارد کنید سپس دانلود را آغاز کنید.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً IDM استفاده کنید
در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
فایل های بسیار حجیم برای سهولت دریافت به چند بخش تقسیم بندی شده اند. پس از دانلود تمامی بخش ها، همگی را درون یک پوشه قرار داده و با استفاده از نرم افزار هایی همچون winrar اقدام به بازگشایی آن ها از اولین فایل نمائید.
با Extract نمودن فایل قسمت اول، قسمت های بعدی به صورت خودکار شناخته می شوند و یک به یک از حالت فشرده خارج شده و در نهایت فایل کامل را تشکیل می دهند.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید
دقت کنید در هنگام بازگشایی بر روی کدام یک از قسمت ها پیغام خطای CRC داده می شود سپس برای دانلود مجدد فقط همان قسمتی که خراب دانلود شده است را دانلود نمائید.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.itgoya.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.