• آی تی گویا

  • منبع فیلم های آموزشی

دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

آنچه که باید دید

آی تی گویا 19 خرداد 1399 نرم افزار بدون نظر 53 بازدید

Adobe Acrobat Pro DC – ادوب اکروبات

Adobe Acrobat Pro DC نام محصول با سابقه و بسیار مطرح کمپانی Adobe و سازنده پسوند بسیار رایج کتب الکترونیک PDF است که سال‌هاست با عرضه‌ی نسخه‌های متعدد از این نرم افزار مطرح خود، کاربران را در خواندن و گسترش پسوند بسیار توانا و PDF یاری می‌کند.

فرمت PDF مخفف Portable Document Format است، به معنای «پسوند سند قابل انتقال»؛ بدین معنی که شما یک فایل را با این پسوند ذخیره می‌کنید و آن را میان هزاران نفر به اشتراک می‌گذارید. امروزه اکثر کتاب‌های الکترونیکی با این پسوند عرضه می‌شوند. فایل‌های PDF دقیقًا همانگونه‌ای چاپ می‌شوند که شما آن را در صفحه نمایش مشاهده می‌کنید.

بدون اینکه وابسته به محیطی باشد که در آن ساخته شده است. علاوه بر این امنیت در این فایل‌ها نسبت به سایر پسوندهای موجود بسیار بالاتر است و حتی امکان رمز گذاری روی فایل‌ها جهت امنیت بیشتر نیز ممکن است؛ در این حالت کاربر برای باز کردن و ویرایش این فایل‌ها نیاز به رمز عبور خواهد داشت.

Adobe Acrobat دارای دو ویرایش Acrobat Reader و Acrobat Writer است که ویرایش Reader درتمامی نسخه‌ها رایگان بوده و ابزاری برای خواندن تمامی فایل‌های PDF در سیستم عامل‌های گوناگون است. نسخه‌ی Writer نرم افزار که در چند نسخه‌ی اخیر ارائه شده‌ است، در یک مجموعه قدرتمند همراه با نرم افزار Reader قرار گرفته و با نام Adobe Acrobat شناخته می‌شود که مجموعه‌ای قدرتمند و کامل از تمامی ابزارهای مورد نیاز برای نمایش هر چه بهتر و خلق فایل‌ها و کتب الکترونیک قدرتمند و تواناتر PDF است.

قابلیت‌های کلیدی نرم افزار Adobe Acrobat Pro DC:
– تبدیل مستقیم انواع فرمت‌های رایج اسناد مانند Word و Excel به PDF
– Scan کتاب‌ها توسط فناوری نوین OCR برای تبدیل به کتب الکترونیک بسیار با کیفیت
– قابلیت بسیار قدرتمند و زیبای امضای دیجیتالی
– سیستم بسیار قوی برای کد گذاری برای روی آثار خلق شده
– امنیت بیشتر بر روی فایل‌های PDF
– شناسایی خودکار فایل‌های مربوط به PDF و سندهای متنی جهت تبدیل
– سازگاری با برنامه AutoCAD و امکان تبدیل لایه‌ها به PDF
– قرار گرفتن ابزار PDF در برنامه Word برای دسترسی سریع به امکانات Convertor
– امکان اضافه کردن فایل‌های ویدیویی به فایل‌های PDF
– امکان تبدیل طراحی‌های دو بعدی و سه بعدی به فایل PDF
– توانایی ادغام چندین فایل متنی با فرمت‌های مختلف در یک PDF
– امکان ذخیره صفحه‌های اینترنتی به فایل PDF
– تبدیل نامه‌های الکترونیکی به PDF
– توانایی ذخیره سازی صفحات وب به صورت PDF
– توانایی به اشتراک گذاری فایل‌ها

Adobe Acrobat Pro DC is the completely reimagined desktop version of the world’s best PDF solution. It includes a mobile app so you can fill, sign and share PDFs on any device. And with Document Cloud services, you can create, export, edit and track PDFs from anywhere — and stay connected to recent files across all your devices.

Visualize this: A UI for users
Touch friendly and easy on the eyes, Acrobat DC has a beautiful new interface that works the way you think — with a design-your-own Tool panel so you can find what you need fast. This UI is so simple, you have to see it to believe it.

Sign anywhere. It’s included
We’ve put e-signatures in everything, for everyone, from PDFs created in Acrobat DC to mobile apps. So now, you can securely send and track agreements that anyone can sign in seconds — on any device. And filling out forms is just as quick.

Never lose track of documents again
Now, you can securely send and track your most important documents. Know who opened them, when — and even what time they were signed. Plus, you get the peace of mind that they’re protected — every step of the way.

Acrobat DC works like magic
Edit any file, even a paper one. Just snap a photo with your phone, and then open it on your desktop. Before your eyes, Acrobat will magically transform it into a PDF you can edit on your tablet — complete with custom fonts that match the type in your original file.

E-signatures. Everywhere
Acrobat DC brings e-signing to more than one billion devices around the world. Now anyone can legally sign documents with a finger on a touch-enabled device — or with a few quick clicks in a browser. More than just a signing app, Acrobat DC makes it easy to send, track and store signed documents, too.


راهنمای نصب
1- با اجرای فایل AcroPro.msi از پوشه Setup نرم افزار را نصب کنید.
2- فایل Update.msp را اجرا و آپدیت را اعمال کنید.
3- از پوشه Crack\Patch فایل Patch.exe را در محل نصب نرم افزار کپی نموده و آن را با دسترسی Administrator اجرا کنید. سپس از منوی کشویی گزینه Adobe Acrobat Pro DC 2015 (32-Bit) را از لیست موجود انتخاب نمایید. بر روی Patch کلیک کنید.
4- فایل .reg متناسب با معماری سیستم خود را اجرا کنید و اجازه دهید تا تغییرات لازم در رجیستری اعمال شوند.

راهنمای برطرف کردن پیغام خطای Error 1722 هنگام نصب Acrobat DC:
1- Visual C++ Redistributable Packages برای Visual Studio 2013 از سایت Official Microsoft Download Center دانلود کنید. (لینک دانلود)
2- فایل vcredist_x86.exe را دانلود کنید.
3- چنانچه ویندوز شما 64 بیتی است به مسیر C:\Windows\SysWOW64\ و در صورتی که ویندوز شما 32بیتی است به مسیر C:\Windows\System32 را باز کنید.
4- در این مسیر فایل های msvcr120.dll و msvcp120.dll را پیدا کنید و نام آن را به msvcp120.dll.back و msvcr120.dll.back تغییر دهید (تا چنانچه مشکلی در نصب vcredist_x86.exe به وجود آمد بتوانید فایل های اصلی را بازیابی کنید)
5- vcredist_x86.exe را اجرا و نصب کنید. (پس از نصب صحیح، بایستی فایل های فایل های msvcr120.dll و msvcp120.dll دوباره ایجاد شده باشند.)
6- اکنون می توانید نرم افزار Acrobat through CC را نصب کنید.

لینک های دانلود
راهنمای دانلود

برای دانلود گروهی، تمامی لینک ها را انتخاب کنید و در نرم افزار مدیریت دانلود خود وارد کنید سپس دانلود را آغاز کنید.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً IDM استفاده کنید
در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
فایل های بسیار حجیم برای سهولت دریافت به چند بخش تقسیم بندی شده اند. پس از دانلود تمامی بخش ها، همگی را درون یک پوشه قرار داده و با استفاده از نرم افزار هایی همچون winrar اقدام به بازگشایی آن ها از اولین فایل نمائید.
با Extract نمودن فایل قسمت اول، قسمت های بعدی به صورت خودکار شناخته می شوند و یک به یک از حالت فشرده خارج شده و در نهایت فایل کامل را تشکیل می دهند.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید
دقت کنید در هنگام بازگشایی بر روی کدام یک از قسمت ها پیغام خطای CRC داده می شود سپس برای دانلود مجدد فقط همان قسمتی که خراب دانلود شده است را دانلود نمائید.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.itgoya.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.