• آی تی گویا

  • منبع فیلم های آموزشی

پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

آنچه که باید دید

آموزش پریمیر پرو سی سی کار با صدا

ادوبی پریمیر پرو سی سی (Adobe Premiere Pro CC)‏ نسخه ی جدید نرم افزار ادوبی پریمیر و یک نرم‌افزار ویرایش ویدئو از شرکت ادوبی می باشد که در واقع مجموعه ای از نرم‌افزارهای شنیداری و دیداری دیجیتال است. با نسخه ی CC این نرم افزار می توانید ویدیوهای خود را سریع تر از همیشه ویرایش کنید. ده ها ویژگی جدید که شامل تایم لاین دوباره طراحی شده، مدیریت مدیا بهبود داده شده، رنگ بندی تسریع شده و … می باشند، در این نسخه از نرم افزار قرار داده شده اند که شما به ویژگی های جدید نرم افزار به محض عرضه شدن آن ها دسترسی پیدا خواهید کرد.

در این دوره آموزشی Rich Harrington و Cheryl Ottenritter به عنوان مدرسان دوره سعی دارند یکی از این مهارت ها را که کار کردن با صوت می باشد را به وسیله نگاه کلی به این مهارت، توصیه های عملی، نکات و تکنیک های کار با صوت در نرم افزار Adobe Premiere Pro را تدریس کنند. می آموزند که چطور با فایل های صوتی در این نرم افزار کار کنید، سطوح صوتی را روی Timeline تنظیم کنید، از Clip Mixer و Track Mixer استفاده کنید، صوت را فشرده کنید، نویز را حذف کرده و کیفیت صدا را بررسی و بهبود بخشید

عناوین آموزشی Premiere Pro Guru: Working with Audio :

وارد کردن فایل های صوتی
سازماندهی ترک های (tracks) بر روی
تنظیم ترک های (tracks) بر روی Timeline
تغییر بین Track و Clip
استفاده از Clip Mixer و Track Mixer
حذف صدای پس زمینه
فشرده سازی فایل صوتی نهایی
و …

Modern video editors are often expected to know a little bit of everything. As a result, it’s advantageous for editors to get a grasp on other creative skills that could enhance their value in the workplace. In this course, Rich Harrington and Cheryl Ottenritter help editors enhance one such skill—working with audio—by giving an overview of the audio workflow, and sharing practical advice, tips, and techniques for working with audio in Adobe Premiere Pro. They cover how to set up tracks in Premiere Pro, adjust audio levels on the Timeline, use the Clip Mixer and Track Mixer, compress audio, remove noise, do a quality control check of your audio mix with Audition, and more.
Topics include:
Setting up your tracks in Premiere Pro
Organizing tracks on the Timeline
Adjusting audio levels on the Timeline
Switching between track and clip control
Using the Clip Mixer and Track Mixer
Using submixes for routing and stem mixing
Adding clip-level effects to audio clips
EQ for male and female voices
Removing background noise
Compressing the master track


لینک های دانلود
راهنمای دانلود

برای دانلود گروهی، تمامی لینک ها را انتخاب کنید و در نرم افزار مدیریت دانلود خود وارد کنید سپس دانلود را آغاز کنید.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً IDM استفاده کنید
در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
فایل های بسیار حجیم برای سهولت دریافت به چند بخش تقسیم بندی شده اند. پس از دانلود تمامی بخش ها، همگی را درون یک پوشه قرار داده و با استفاده از نرم افزار هایی همچون winrar اقدام به بازگشایی آن ها از اولین فایل نمائید.
با Extract نمودن فایل قسمت اول، قسمت های بعدی به صورت خودکار شناخته می شوند و یک به یک از حالت فشرده خارج شده و در نهایت فایل کامل را تشکیل می دهند.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید
دقت کنید در هنگام بازگشایی بر روی کدام یک از قسمت ها پیغام خطای CRC داده می شود سپس برای دانلود مجدد فقط همان قسمتی که خراب دانلود شده است را دانلود نمائید.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.itgoya.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.